OBCHODNÍ PODMÍNKY
Obchodní podmínky

Naším základním cílem je maximální spokojenost zákazníka. Tomuto cíli podřizujeme veškerou naši činnost i chování našich pracovníků.

Všeobecná ustanovení


Tyto obchodní podmínky se vztahují na zboží zakoupené prostřednictvím internetového obchodu www.bazenovecentrum.cz

Prodávající tohoto internetového obchodu je firma:


Bazénové centrum 
Nebovidy 563
Moravany u Brna 664 48
tel.:777 595 718 (09:00 - 17:00)

IČ-75687330

DIČ-CZ7611073789

 

Kupující je fyzická nebo právnická osoba, která uskuteční závaznou objednávku zboží z nabídky prodávajícího. Kupující je subjekt, který s prodávajícím uzavřel smlouvu o koupi zboží. Kupní smlouvou se rozumí doklad o koupi zboží. Kupující učiněním objednávky akceptuje Obchodní podmínky pro dodávky zboží vyhlášené prodávajícím.

 

Způsoby platby za zboží:

Dobírka - platíte až při převzetí zboží od dopravce.

Bankovní převod - detaily k platbě bankovním převodem Vám zašleme na e-mail.

 

Doprava:

Geis CZ - Cena dopravného se odvíjí od hmotnosti dodávaného zboží a to do 35 kg / do 50 kg / do 75 kg / do 100 kg / do 220 kg. Je nutné do objednávky uvést dodací adresu s telefonním číslem, které budou s dalšími údaji předány dopravci. Cena dopravného může být upřesněna po obdržení objednávky.
Zboží zasíláme jako dobírkový balík.

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží) ze strany kupujícího:
V souladu se zákonem č. 367/2000 má kupující právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží a bez udání důvodu vrátit zboží zpět prodávajícímu. Prodávající je povinen vrátit kupujícímu plnou cenu za zboží.
Pro vrácení zboží do 14 dnů od převzetí platí následující podmínky :
- Kupující zavolá na telefonní číslo 777 595 718 nebo napíše na emailovou adresu: eshop@bazenovecentrum.cz, a oznámí odstoupení od smlouvy.
- Uvede číslo faktury a svoje jméno.
- Zboží odešle s originál dokladem o koupi (fakturou) na adresu : Bazénové centrum, Nebovidy 563, Moravany u Brna 664 48.
- Pokud se vrací zboží poštou, nelze jej poslat na dobírku.
- Zboží musí být čisté, nepoškozené, nepoužité a kompletní.
- Kupující hradí doručení na adresu prodávajícího.
Prodávající vrací plnou cenu zboží, nikoliv však poštovné (přepravné).
Při splnění všech výše uvedených podmínek pro vrácení zboží budou peníze za zboží zaslány složenkou, nebo převodem na účet kupujícího a to nejpozději do 14 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. V případě nedodání kompletního zboží, či jinak odporující výše uvedeným podmínkám se termín posouvá do doby dodání plnohodnotného zboží.
V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebude prodávající akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží bude vráceno na náklady kupujícího zpět.
Při vrácení zboží nad 14 pracovních dnů a bez písemného vyjádření důvodu vrácení nebude odstoupení akceptováno.

Odstoupení od kupní smlouvy ze strany prodávajícího
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v případě, že objednané zboží se již nevyrábí nebo nedodává nebo je dlouhodobě nedostupné, a nebo pokud se cena zboží výrazným způsobem změnila nebo byla chybně stanovena.
V případě, že kupující zaplatil již část nebo celou částku kupní ceny, bude mu tato vrácena v hotovosti nebo převedena na jeho účet v nejkratším možném termínu.

 

 

MjFiMzA3N