Úvod »Tepelná čerpadla» Tepelné čerpadlo Zodiac ZS500 - 15 kW


        

Tepelné čerpadlo Zodiac ZS500 - 15 kW

14 019

img

 

Číslo produktu: 14 019
cena zboží: na dotaz (777 595 718)
naše cena bez DPH : 0,00 Kč
naše cena s DPH (21 %):
0,00 Kč

Nové tepelné čerpadlo ZS500 s technologií Heatselect

Nejlepší varianta vyhřívání Vašeho bazénu v současnosti

Světoznámý výrobce tepelných čerpadel tento rok přichází s novinkou. Jedná se o tepelné čerpadlo Zodiac ZS500, které posouvá vytápění bazénů významně do budoucnosti díky použití invertorové technologie a mnoha dalších inovací. Dosahuje zdaleka nejlepších výsledků v současnosti. Pracuje ve třech praktických režimech, které uspokojí a předčí Vaše požadavky - více se o nich dozvíte níže. Zodiac ZS500 vyniká svým skvělým designem, který příjemně doplní okolí vašeho bazénu - lze jej rovněž díky vertikálnímu ventilátoru umístit do užších prostorů např. mezi stěny, či rostliny, které umístěním nijak neutrpí a neovlivní výkon čerpadla.

EcoSilence mód, vyhřívání v tichosti a za nízké ceny

Ideální pro udržování teploty v průběhu sezóny. Tento režim přizpůsobuje výkon kompresoru odchylce od požadované teploty: čerpadlo tak pracuje na 50 až 75 % a zaručuje nejnižší spotřebu energie a nejnižší hladinu hlučnosti, která je pouhých 30 dBA.

Boost mód, nastartujte výkon

nejúčinnější pro rychlé zvýšení teploty, zejména na začátku sezóny, kdy je voda ještě studená. Režim Boost pracuje na 100 % kapacity čerpadla, přesto hluk nepřesahuje 67 dB.

Smart mód, inteligentní vyhřívání

je dalším inteligentním režimem, který automaticky vybere optimální provozní výkon čerpadla, mezi 50 a 100 %, což umožňuje dosáhnout nejlepší kompromis mezi rychlostí nárůstu teploty, úsporou energie a nízkou hlučností.

 

cena zboží: na dotaz (777 595 718)
ZDA2MWRkZj